logo

Будь лідером де ти є

7-8 грудня 2023
Київ
Купити квиток
НАЖИВО та ОНЛАЙН

Глобальний Лідерський Саміт – це ключова лідерська подія в Україні та світі. Саміт щорічно відвідують пастори і служителі церков, керівники і співробітники організацій, топ-менеджери компаній разом зі своїми командами, підприємці, студенти, політики, громадські діячі, службовці і військові. Усі вони вже стали каталізаторами найкращих змін у багатьох містах України. На Саміті ми плекаємо ваше натхнення, перезаряджаємо ваше бачення, спонукаємо до активних дій і розвиваємо навички безперервного удосконалення лідерства.

Ухваліть рішення неодмінно відвідати Глобальний Лідерський Саміт у новому сезоні!

Команда спікерів - відеопослання

ЦЕРКВА / СУСПІЛЬСТВО / БІЗНЕС / ДЕРЖАВА

Ліз Боханнон

Ліз
Боханнон

Пет Джилсінгер

Пет
Джилсінгер

Д-р Кріш Кандіа

Д-р Кріш
Кандіа

живі виступи

Приєднуйтеся до нас цього року

7-8 грудня 2023

ЧОМУ СЛІД БУТИ НА ГЛС ЦЬОГО РОКУ

У світі, який зіткнувся з багатьма глобальними викликами, одна з найбільш обнадійливих ознак відновлення надії це трансформація лідерства. В умовах війни до України прикута увага всього світу. Яку модель лідерства ми можемо запропонувати всьому світу? Ми віримо, що кожне почуте послання стане цінністю для вас, вивільнить внутрішній потенціал зросту і ефективності.

Світ потребує сміливого керівництва, яке спроможне подолати виклики. Ви маєте здійснити своє ключове покликання. Досвід ГЛС допоможе вам підготуватися до цього. Ваше прагнення зростати у своєму лідерстві і сміливо діяти дарує надію на краще майбутнє!

ІНВЕСТУЙТЕ В СЕБЕ ТА ЗБІЛЬШУЙТЕ СВІЙ ВПЛИВ

Найкраще лідерство потребує постійного розвитку та удосконалення. Дослідження показують, що найефективніше навчання відбувається в команді. Ось чому ГЛС щороку відбувається у 124 країнах світу і об’єднує понад 400 000 регіональних та національних лідерів. Ми працюємо цілий рік, що переконатися, що ваше навчання під час Саміту допомогло вашій команді здобути кращих результатів.

ВІДГУКИ ПРО ГЛС

ГЛС 2022

Руслан Кухарчук з центральної сцени Глобального Лідерського Саміту у Чикаго

ГЛС 2019

Про глобальний лідерський самміт говорить єпископ Олександр Демидович

ГЛС 2023

Чому важливо бути на ГЛС 2023